WEŁNA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wełna prana

Wełna barwiona

Zgrzeblina wełniana

Wełna prana

W naszej ofercie sprzedażowej mamy wełnę praną.

Wełna prana to wełna oczyszczona z tłuszczopotu oraz piasków itp. w trakcie technologicznego procesu prania. Popularne zastosowanie wełen pranych to: produkcja dzianin runowych, włóknin i filców wełnianych, przędz zgrzebnych oraz wypełnień wełnianych. Oferujemy wełnę owczą w kolorach naturalnych, podbielaną oraz barwioną. Parametry zgodne z oczekiwaniami naszych klientów, grubość w przedziale od 22-38 mic.

Wełna barwiona

W naszej nowoczesnej farbiarni mamy możliwość wybarwienia wełny owczej na dowolny kolor oraz podbielenia wełny. Minimalny wsad barwiarski to 200 kg.

Zgrzeblina wełniana

Zgrzeblina wełniana – to wena prana poddana dodatkowemu procesowi oczyszczania. Pozwala to nam uzyskać półprodukt przygotowany do dalszego przerobu. Zgrzeblina wełniana znajduje szerokie zastosowanie w produkcji dzianin runowych, dzianin odzieżowych, a także w produkcji włóknin i filców wełnianych. Zgrzebliny stosowane są również jako wypełnienia wełnianych wysokojakościowych produktów np. materacy. Oferujemy zgrzebliny w kolorach naturalnych, podbielane oraz barwione. Parametry zgodne z oczekiwaniami naszych klientów, grubość w przedziale od 22-38 mic.

Napisz do nas

odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.